Sposoby płatności i prowizje

Proponujemy wybór jednej spośród czterech oferowanych przez nas metod płatności.

PRZEDPŁATA PRZELEWEM – wybierz tę formę płatności, jeśli chcesz dokonać wpłaty pełnej kwoty (cena towaru + ewentualny koszt wysyłki) na nasze konto bankowe przed wysyłką zamówienia.

Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dane do realizacji przelewu:

Nazwa odbiorcy: G3 Sp. z o.o. Sp.k.

Adres: ul. Spółdzielców 18A, 62-510 Konin

Bank: ING Bank Śląski S.A.

Nr rachunku: 76 1050 1735 1000 0090 3124 3588

Prosimy, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia, który podany został w wiadomości e-mail potwierdzającej zakup. Dzięki temu będziemy w stanie bez zbędnych opóźnień zrealizować zamówienie.

POBRANIE PRZY ODBIORZE – wybierając tę formę zapłaty pieniądze przekażesz kurierowi w momencie odbioru paczki. Zamówienie zaczniemy realizować niezwłocznie po jego otrzymaniu.

E-PRZELEW, KARTA KREDYTOWA, PAYPAL – płatności elektroniczne realizujemy za pośrednictwem DOTPAY, który jest profesjonalnym i bezpiecznym systemem realizacji płatności internetowych. Po wybraniu tej opcji zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony serwisu, gdzie po wybraniu banku, w którym posiadasz konto lub karty kredytowej dokonasz błyskawicznej płatności za Twoje zamówienie bez konieczności ręcznego wpisywania danych. Sprawdź poniżej, jak wiele metod płatności oferuje Dotpay:
ODBIÓR OSOBISTY (GOTÓWKA, KARTA PŁATNICZA) – zakupiony u nas towar możesz odebrać osobiście i zapłacić za niego gotówką lub kartą płatniczą bezpośrednio w naszej siedzibie w Koninie przy ulicy Spółdzielców 18A. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.